Bears vs. Art: Premiera nietypowych puzzli od twórców Fruit Ninja

29.04.2015 o godzinie 15:11 napisane przez Agnieszka Hornstein w NewsyGry na smartfonyGra logiczna

Już jutro do sklepów Google Play oraz iTunes ma trafić nowa gra free-to-play od Halfbrick Studios. Wydawca, którego możecie kojarzyć na przykład dzięki zręcznościówce Fruit Ninja, postawił tym razem na całkiem inny gatunek.

Bears vs. Art to puzzle, czy jak kto woli - gra łamigłówka obdarzona całkiem nietypowym tłem fabularnym. Rolą gracza będzie w tym przypadku wsparcie pewnego sympatycznego misia w ...niszczeniu dzieł sztuki. W pierwszym momencie może to brzmieć nieco barbarzyńsko, ale jak poznacie historię, która stoi za misiową decyzją to zrozumiecie, że aktom misiowego wandalizmu przyświeca bardzo szczytny cel. Żeby wyjaśnić przyczynę ogromnej determinacji niedźwiadka, przygotowano nawet specjalny trailer w formie bajkowej narracji.

Rozgrywka w Bears vs. Art ma opierać się na układaniu puzzli i sprytnym omijaniu czających się na każdym kroku przeszkód. Wszystko to opatrzone przyjazną, komiksową grafiką. Jeżeli jesteście ciekawi jak faktycznie prezentuje się gra o misiu walczącym z systemem – od jutra Bears vs. Art możecie bezpłatnie pobierać na swoje smatfony i tablety z systemem Android oraz iOS.

Źródło: Oficjalna strona wydawcy

Graj teraz w Bears vs. Art
Gry na smartfony, Puzzle, Gra logiczna
Bears vs. Art ZdjęciaBears vs. Art Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
8latPolecamy:
od 8 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Bears vs. Art Tags
  • bears vs. art
  • gry na przeglądarkę
  • zwierzęta